نتایج رسمی اولیه انتخابات اعلام شد

نتایج رسمی اولیه انتخابات اعلام شد

سخنگوی ستاد انتخابات کشور آرای شمارش شده چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را تا این لحظه اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری علم و فناوری لیجار، محسن اسلامی، سخنگوی ستاد انتخابات وزارت کشور، بامداد امروز با حضور در جمع خبرنگاران حاضر در ستاد انتخابات با اعلام نتایج رسمی اولیه انتخابات اظهار کرد: اولین آمار رسمی ستاد انتخابات کشور برای نتایج انتخابات ریاست‌ جمهوری نشان می‌دهد، از تعداد ۷ هزار و ۳ شعبه شمارش و تجمیع‌شده که شامل کل آرا اعم از صحیح و باطله است، ۲ میلیون و ۳۷۲ هزار و ۸۶۶ تعرفه شمارش شده است که مسعود پزشکیان حائز ۹۷۳ هزار و ۵۲ رأی، سعید جلیلی ۹۶۳ هزار و ۶۱۵ رأی، محمدباقر قالیباف با ۳۴۱ هزار و ۵۶ رأی و مصطفی پورمحمدی ۱۵ هزار و ۶۲۵ رأی شده‌اند.

وی افزود: تعداد کل شعب اخذ رأی در کشور ۵۸ هزار و ۶۴۰ شعبه است. تعداد کل شهرستان‌های کشور نیز ۴۸۲ شهرستان است که تعداد شهرستان‌های شمارش و تجمیع‌شده که در این نوبت اعلام شد، ۱۱۶ شهرستان است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نتایج رسمی اولیه انتخابات اعلام شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نتایج رسمی اولیه انتخابات اعلام شد"، کلیک کنید.