پیام تبریک رئیس فرهنگستان هنر به مسعود پزشکیان

پیام تبریک رئیس فرهنگستان هنر به مسعود پزشکیان

به گزارش خبرگزاری لیجار، مجید شاه حسینی، رئیس فرهنگستان هنر، با صدور پیامی، به دکتر مسعود پژشکیان، رئیس جمهور منتخب ملت ایران، تبریک گفت.

متن پیام تبریک بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر مسعود پزشکیان
رئیس‌جمهور محترم و منتخب ملت ایران
کسب رأی اعتماد از ملت بزرگوار ایران و توفیق خدمت در جایگاه ریاست قوة مجریه را به محضر حضرت‌عالی تبریک و تهنیت میگوییم.
خرسندیم که حضور خردمندانة آحاد ملت، در راستای حفظ کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی و عمل آگاهانه بر اساس اصول مردمسالاری دینی و تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری، بار دیگر، توطئة دشمنان این مرزوبوم در تحریم انتخابات را نقش بر آب ساخت و به‌گونهای هنرمندانه، از میراث شهیدان عرصة خدمت به این سرزمین پاسداری کرد.
امیدواریم که این اعتماد عمومی، عزم دولت چهاردهم را در ارتقای جایگاه هنر ایرانی‌اسلامی، مبتنی بر سه اصل حکمت و عزت و مصلحت، همان‌گونه که از رهبر معظم انقلاب آموخته‌ایم، استوارتر سازد و هنرمندان و هنرپژوهان این سرزمین، که از سرمایه‌های ایران اسلامی محسوب می‌شوند، در این دولت تکریم شوند و قدر ببینند.
فرهنگستان هنر جمهوری اسلامی ایران برای حضرت‌عالی در مسیر پیش رو آرزوی توفیق و بهروزی دارد.

مجید شاه‌حسینی
رئیس فرهنگستان هنر

245245

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تبریک رئیس فرهنگستان هنر به مسعود پزشکیان" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تبریک رئیس فرهنگستان هنر به مسعود پزشکیان"، کلیک کنید.