پیام تسلیت معاون صدا در پی درگذشت هوشنگ آذری

پیام تسلیت معاون صدا در پی درگذشت هوشنگ آذری

علی بخشی زاده، معاون صدا برای درگذشت هوشنگ آذری ـ تهیه کننده باسابقه رادیو ـ پیام تسلیتی نوشت.

به گزارش لیجار، هوشنگ آذری که از تهیه کنندگان قدیمی رادیو بود، شب گذشته، 29 اردیبهشت ماه در اثر بیماری از دنیا رفت.

در متن پیام علی بخشی زاده آمده است:

«هوالباقی

اِنَّا لِلَّهِ وَاِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خبر درگذشت تهیه کننده پیشکسوت رادیو، زنده یاد هوشنگ آذری موجب اندوه اهالی هنر و خانواده بزرگ رادیو شد. یاد و خاطره تهیه کننده پیشکسوت و با اخلاق رادیو فراموش نخواهد شد.

مرد بزرگی که در اخلاق و ادب کم نداشت و به خوشرو بودن در میان همکاران شهره بود. همه از او به عنوان هنرمند و رفیق در رادیو یاد می کردند و کارنامه کاری شان مزیّن به تولید برنامه های خوش ساخت برای رادیو بود.

درگذشت تهیه کننده توانمند زنده یاد هوشنگ آذری را به جامعه هنری کشورمان و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض می کنم. از درگاه الهی برای ایشان، آرزوی علو درجات و برای بازماندگان صبر و شکیبایی مسیلت دارم.»

پایان خبر لیجار

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت معاون صدا در پی درگذشت هوشنگ آذری" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت معاون صدا در پی درگذشت هوشنگ آذری"، کلیک کنید.