کاخ سفید: آمریکا از حملات اسراییل علیه حماس حمایت می کند

به گزارش لیجار به نقل از لیجار کارین ژان پیر، سخنگوی کاخ سفید در یک نشست خبری گفت: « آنچه جو بایدن، رییس جمهور آمریکا در مصاحبه خود با شبکه خبری سی.ان.ان به صراحت بیان کرد این است که ما نمی خواهیم از چنین عملیاتی در رفح حمایت مادی کنیم اما به حمایت از اسراییل در برابر حماس ادامه می دهیم.»

به نقل از خبرگزاری تاس، وی خاطرنشان کرد: «بایدن به تیم خود دستور داده است که به همکاری با اسراییل ادامه دهد تا استراتژی خود را در برابر حماس اصلاح کنند. از نظر بایدن حمله به رفح مورد حمایت آمریکا نیست.»

اخیرا بایدن در مصاحبه خود گفته بود که آمریکا در صورتی ارسال سلاح به اسراییل را متوقف می کند که اسراییل وارد رفح در نوار غزه شود.

311311

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کاخ سفید: آمریکا از حملات اسراییل علیه حماس حمایت می کند" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کاخ سفید: آمریکا از حملات اسراییل علیه حماس حمایت می کند"، کلیک کنید.